| knark a întrebat:

am o intrebare stiu ca e cam ciudat dar asta e... prietena mea a luat anticonceptionale timp de 3 luni in fiecare zi si acum 5 zile am facut dragoste fara prezervativ e vreo sansa sa ramana insarcinata?

2 răspunsuri:
| Relax a răspuns:

NU stai linistit, prietena mea a 2 zi dupa ce o luat anticonceptionale am si facut sex neprotejat(nici inainte sa ia nu faceam) doar ca acum ii mai fain...adica termin in ealaughing

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Daca a continuat sa ia anticoncepționale, nu are cum sa fie însărcinată!winking

deci asa ca stai liniștită!