| angelina_1424 a întrebat:

Buna am o intrebare urgenta! Am luat pastile prostenor2 pentru intrerupere de sacina dar nu sunt digura ca as fi fost insarcinata... dupa aceea mi-a venit menstruatie cred eu, dar m-a tinut 3 zile si a venit si cu 10 zile mai devreme. Nu stiu ce sa cred acu ar fi data cand terbuie sa imi vina regulat menstruatia e posibil sa imi vina? Ce mi-a venit mie inainte posibil sa fi fost sangerari din cauza pastilelor sau ce? VA ROG SA MA AJUTATI URGENT! Multumesc

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la ginecolog. Urgent! Adica luni dimineata. Te va ajuta si te va lamuri.

| deeeeeeaaa a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji zic eu. e bine ca ti-a venit chiar si mai inaintehee hee

organismul tau reactioneaza la tot ce se intampla cu el :X

si ca sa nu mai ai atatea griji. protejeaza`te;] love struck

| roxpau a răspuns:

Prostenorul nu se ia dupa ureche era mai bine sa te fi adresat unui medic ginecolog acesta pastila nu este o metoda de protejare impotriva sarcini poata provoca dereglari mari in organism cum de astfeld cred ca ai patit si tu

| atianin a răspuns:

Dute la doctor.