| RadMarina a întrebat:

Buna am o mare dilema sunt cu iubitul meu de mai bine de doi ani el are un frate geaman. Cand suntem cu toti fratele lui se comporta normal cu mine,rade,glumeste totul super normal ca doi prieteni buni,dar in caz ca ramane putin singur cu mine cand vorbeste nu se uita in ochii mei,nu are stare, se comporta ca o alta persoana, e agitat nu stiu de ce, voi ce ziceti? Noi ne cunoastem de acum 4 ani si niciodata cand e cineva in jur nu sa comportat asa mai ales ca inainte de a fi eu cu fratele lui eram foarte foarte buni prieteni ne spuneam orice, era o relatie foarte frumoasa de prietenie si acum e dar vam zis cand ramanem putin singuri reactioneaza ciudat el nu era asa mai ales inainte de a fi cu fratele lui pe care il ador eram cei mai bun prieteni ne comportam si ne jucam ca doi copii de 5 ani, ne bateam(in joaca)era foarte deschis.Va intreb pentru ca sa aud mai multe pareri nu vreau sa fiu eu cea care cauzeaza o problema intre ei

Răspuns Câştigător
| LenaELena a răspuns:

Te iubeste clar

2 răspunsuri:
| loundy a răspuns:

Sti deja care e problema dar iti doresti o confirmare. Tipul te placea si te place iar acum ca esti cu fratele lui se simte aiurea si nici nu poate face nimic in privinta asta asa ca incearca sa pastreze aparentele.

| pursisimpluAlex a răspuns:

Poate a inceput sa te placa. si iti dai seama ca e super aiurea sa nu-i incurci :-s