| kristinaaaa a întrebat:

am o mare problema si sper ca ma puteti ajuta.
Mie imi place un baiat si intr-un timp acel baiat a aflat ca il plac dar acum cand a aflat nu mai vrea sa vorbeasca cu mine.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| cristi11cristian a răspuns:

Buna...

La multi dintre noi varsta spune multe, fiindca la o anumita varsta te gandesti ceva mai mult pina a reactiona, in special atunci cand stii de anumita persoana ca simte ceva pentru tine!
Acum ar trebui sa te gandesti daca si el te place la fel de mult si mai ales daca stie atunci nu fa TU primul pas. lasa-l pe el, astfel ii vei demonstra ca nu esti atat de disperata precum el crede si daca tine la tine in cel mai scurt timp iti va da un semn de orice natura! dar pina atunci incearca sa il faci nitel gelos (intotdeauna merge) in sensul ca discuti cu alti baieti si daca se poate chiar din anturajul acestuia! filtreaza cu ei (dar nu intr-un mod de cartier ci mai degraba in modul de ai arata ceea ce ar putea sa aiba ), invata-i obiceiurile (fara ca acesta sa constientizeze) si mai ales intra in persoana lui! pune-te in postura lui si anticipeaza ceea ce ar urma!
si fara sa ti dai seama va fi al tau!

bafta

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu mai vrea să mai vorbească cu tine? Cu ce l-ai speriat sau este prea mândru de el?
Pa, pa.

| foxi a răspuns:

Treci peste pagina asta! Nu era scrisa pentru tine!

| nuamPleaca a răspuns:

Ce om prost happy

| nattie a răspuns:

Nu vreau sa te supar, scumpo, poate ca nu simte acelasi lucru si de frica sa nu te faca sa te amagesti te evita si oricum cel mai bine era sa afle chestia asta de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ionutz!laughing
nu intelegi ca te ajut eu?
rezolv eu la scoala
doar suntem colegetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca a aflat ca il placi si nu mai vrea sa vorbeasca cu tine, cum te putem ajuta noi? Ca sa poti ajuta pe cineva in astfel de cazuri, trebuie sa cunosti lute detalii. Poate esti si tu vreo bagaboanta de l-ai bagat in sperieti pe tip sau el o fi gay...happy

| kristinaaaa explică:

Dau funditza!