| Raniiia a întrebat:

am o mica mare problema si as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi. Mi s-a pus pata pe un baiat tin sa mentionez am 18 ani si el 22. El este mai vagabont ii in anturaje cu golanii si etc. in fine, nu l-am mai vazut de 2 saptamani si nu stiu de ce dintr-o data il simpatizez imi este dor de el desi eu cu el nu vorbim doar ne salutam si atat nimic mai mult. Nu stiu cum sa intru in vb cu el, este un baiat foarte frumos si mie teama sa nu ma refuze nu as putea accepta un refuz din partea lui nu stiu ce sa-i zic ce sa fac sa intru cu el in vb m-am gandit sa il invit la mie la o cafea dar. sunt putin timida si cum am mai spus nu as vrea un refuz... happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Chiar daca esti timida, poti sa faci prostioare ca aceasta pe care doresti sa o faci, atata timp cat iti doresti sa ai relatii de un anumit fel. Majoritatea baietilor isi doresc astfel de relatii...

| sayWhaaat a răspuns:

Daca arati bine nu te va refuza.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Adică tu vrei o aventură? Friends with benefits? Că așa se înțelege din faptul că vrei să-l inviți din prima clipă la tine la o cafea...
Dacă arăți bine sigur nu te va refuza...

| ErikaEri a răspuns:

Oricine ''isi arenasul'' poti face dintr-un caine vagabond o javra cuminte. la tine nu, sa nu il inviti si un il invita tu. incearca o socializare de orice natura, mai putin sexuala