| MaDeLLiNee a întrebat:

In curand o sa am balul bobocilor.Imi place un baiat de la clasa alaturata si as vrea sa il invit dar nu stiu cum...sunt foarte timida si imi este frica de raspuns.
As vrea sa ma ajutati va rog!

Răspuns Câştigător
| MishikiCrisy a răspuns:

Si eu sunt foarte timida, depinde cum e el.
Iti dau cateva replici:
1. -Buna! Deabia-astept balul bobocilor! (si trebuie sa pari foarte incantata) Am totul pregatit pentru bal... in afara de ceva.
-Ce anume? (sa zicem ca intreaba)
-Nu am partener. Dar... ma gandeam daca... ai vrea sa fii tu partenerul meu?
2. (aici te prefaci ca dai din greseala peste el, vezi sa fie singur) O scuze, ce inpidicata sunt... eram cu gandul la balul bobocilor, sunt foarte incantata de el! Dar am o problema. Nu am partener. Ai vrea sa fi tu partenerul meu?
Sa imi zici cum ti-a iesit.

1 răspuns:
| anonimatus a răspuns:

Incearca sa te prefaci ca ai mai multe invitatii in mana si sa dai peste el din greseala.cand o sa te ajute sa le aduni si alte din astea invita-l. asa dacate refuza nu te faci de ras iar daca te plc va accepta.bafatwinking