| ShikariLorrie a întrebat:

Am o nelămurire in ceea ce priveşte acest site. În urmă cu câteva luni mi-am creat un cont.La un moment dat, atât
răspunsurile cât şi intrebarile nu se mai postau.Am tot incercat dar in zadar. După scurt timp mi-am creat un cont nou şi am avut surpriza neplacută să se intample la fel ca şi cu cel anterior.Nu am incălcat regulile şi nu am folosit cuvinte obscene sau altele happy. S-a mai intâmplat cuiva? Mă puteţi ajuta? Mulţumesc!
P. s Acesta este cel de-al III-lea cont
Help please!

2 răspunsuri:
| HaDeS_9190 a răspuns:

Sa imi bag p**** daca stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei dar de ce te agiti, oricum pe site-ul asta nu se mai dau raspunsuri serioase, iar varsta medie a utilizatorilor e de 10 ani...