| mariusflorin90 a întrebat:

oare cati dintre voi ati folosit cuvinte obscene injurand pe cineva pe acest site? thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, printre altele, te-am injurat si pe tine mentionandu-te absolut deloc.

16 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Eu, pana pe 3 mai cand am fost suspendat. Sorry sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea multi deoarece nu avem voie sad

| mariusflorin90 explică (pentru anonim_4396):

Hmm :-D

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Aero, mama, și de ce cu atâta tristețe în privire?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

De Aero ce sunt rolling on the floor

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, e mai bună aia... "Cum devin un Aero?"

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Ia, ca mi-ai dat o idee. Iti trimit un privat.

| mariusflorin90 explică (pentru anonim_4396):

Zi-mi pasi unde sa intru ca sa il pot citi, nu am de prea mult tipm cont pe acest site si nah nu prea ma pricep :-D

| anonim_4396 a răspuns (pentru mariusflorin90):

E privat laughing Doar eu si NOname il putem citi. I-am trimis un mesaj mai lung care se abate foarte mult de la intrebarea ta. N-am vrut sa-ti fac off-topic inutil.

| mariusflorin90 explică (pentru anonim_4396):

Aa scuze cred ca nu m-am uitat nu am fost atent la unde scria Watermark a răspuns (pentru NOname): insa mai mult ca sigur m-ati injurat pe mine:-P

| mariusflorin90 explică (pentru anonim_4396):

:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

| NOname a răspuns (pentru mariusflorin90):

Marius dragă, stai liniștit, conversația noastră nu avea nimic de a face cu tine sau cu întrebarea ta. Era o problemă personală.

Iar de înjurat, nu obișnuim să înjurăm (asta apropo de întrebarea ta).

| mariusflorin90 explică (pentru NOname):

Bine doar intrebam scuze :-D

| anonim_4396 a răspuns (pentru mariusflorin90):

Da, printre altele, te-am injurat si pe tine mentionandu-te absolut deloc.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

EU niciodata nu injur.Este urat sa injuri. Pe TPU nu am facut nimic rauhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Ha ha.
Ce dulce ai fost.
Bravo, scumpo. Foarte bine faci că nu injuri. Unei veritabile lady nu ii șade bine vulgaritatea.

O zi insorită-ți doresc.
Iar dacă a plouat, un curcubeu minunat iți doresc să te-ncânte.

| mariusflorin90 explică (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Nici eu nu injur mai ales pe TPU ca nah tine de bunul simtbatting eyelashes