| TheWomanInBlack a întrebat:

Am o prietena care a avut contact sexual neprotejat pentru prima data aseara, iar acum ii este frica sa nu fie insarcinata.Care sunt sansele?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sansele sunt mari daca nu a folosit nicio metoda de contraceptie.

Proasta decizie oricum sa nu te protejezi, mai ales la prima data cand nu prea experienta = 0.

3 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Intre 70% si 30 daca si-a dat drumul in ea ala o sa fie tatic daca nu in ea ramane pe la un 60-70%

| warriorboy4 a răspuns:

Daca si-a dat drumu` in ea atunci sanse destul de mari

| Demoniado a răspuns:

Sunt sanse de 95% sa rămână. Cel mai bine ar fi sa isi facă un test de sarcină.Cât mai repede!