| TAzOVsKY a întrebat:

am o problema. Am vazut atat in filme cat si la alti barbati ca ei tin penisul (in stare fleasca) nedecalotat in slip. In cazul meu, nu pot. Este foarte sensibil glandul si nu rezist sa-l mentin decalotat. Pelita revine la loc cateodata si singura. Cum as putea sa il tin decalotat? As vrea sa il am si eu decalotat, dar este sensibil...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce rau va e la unii.Chiar ca va ia de cap.Ce importanta are cum este daca tot sta ascuns in slip?