| dyma121212 a întrebat:

Buna am o problema cam complicata. Imi plac fetele as putea spune ca le iubesc, dar mi se scoala la filme porno gay.
Nici prin cind nu vreau sa-mi treaca ca as fi cumva homosexual. Ajutati-ma sa ies cumva din asta, ce puteti sa-mi ziceti?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Descopera-ti adevarata orientare, niciodata nu stii ce ascunde mintea ta
poate esti biwinking

| dyma121212 explică (pentru wolder):

Cum sa o descoper in practica?

6 răspunsuri:
| MonsterEnergy a răspuns:

Asta va ia la misto si voi il luati in serios.De-asta imi place mie acest site.

| RAY a răspuns:

Cu toti suntem bisexuali, sa si dovedit asta prin experiemente, esti normal man exrimati bisexualitatea

| lex79 a răspuns:

Cum ai ajuns sa te uiti la filme cu homosexuali? consulta un psiholog si un genetician

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru lex79):

Un genetician, eventual si un cercetator NASA. Reactiile tale homofobe sunt dezgustatoare. Invata sa fii cel putin un om tolerant si indiferent daca nu-ti convine nu-i supune pe altii unor insulte voalate.

| dyma121212 explică (pentru lex79):

Sincer sa fiu nu tin minte cum.