| Larisa_5606 a întrebat:

Am o problema cu prietenul meu.Cu toate ca nu suntem de foarte mult timp impreuna au intervenit unele probleme. El mi-a zis ca s-a atasat si chestii de genu si ca nu vrea sa ma raneasca insa eu dupa o experienta neplacuta cu alt baiat nu prea mai cred in chestiile astea si nu mai am incredere.Cum as putea sa imi dau seama daca chiar tine la mine si ii pasa? Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| BodyFleci a răspuns:

Larisa... sunt baiat! Daca acesta este timid sigur te iubeste foarte mult si daca sunteti intr-o relatie timida si faceti pasi marunti sigur te iubeste. Daca el este mai de gasca, tupeist el se va atasa pe tine pe moment iar in 50% din cazuri chiar se ataseaza de tine mult, ca si cand tu ai depide de el. Iti poti da seama si dupa cum te tine in brate daca te iubeste. Daca te strange cu timiditate te va iubii mult timp. Daca este indraznet si sare pe tine ca si gand ar vrea s-o faceti in public laughing se va descotorosii de tine in scurt timp. Eu sa stii ca sunt un baiat timid si stiu cum actioneaza majoritatea baietiilor. Acum iate si dupa caracterul sau si povestiti-va mai mult despre viata voasta personala!

| myiau a răspuns:

Incearca sa te indepartezi un pic si urmareste cum actioneaza. tu il cunosti mai bine

| ღMalynutzaღDeeaღ a răspuns:

Asta o vezi cu timpul. Nu-i poti face un test sau ceva ( poti de fapt dar daca afla e posibil sa-l superi), iar daca il intrebi stii ce va raspunde. Trebuie sa ai rabdarewinking