| anonim_4396 a întrebat:

Buna :*sad

Am o problema sad foarte grava sad

Io si prietena mea ce`a mai buna suntem prietene de cand eram mici:XChiar daca ne-am mai certat noi ne-am impacat nu am stat certate mult nicioadata...
Dar totusi sunt niste fete care incearca sa ne desparte cu orice ocazie

Acum sa va spun problema sad

Mai demult acum vreo 2 sap, fostul ei prieten pe care il iubeste enorm :X:X m-a luat in brate si m-a dus pe undeva, nu stiu, undeva sa nu ne vada nimeni, mi-a luat tellu` si ma tine-a strans de mana, si a incercat sa ma sarute, eu normal nu vroiam [chiar daca totusi imi placea putin de el] stiam ca prietena mea il iubeste foarte mult.

Dupa chestia asta in care m-a obligat sa il sarut mi-a trecut toata dragostea :-&

Am mai vb cu el pe mess, dar nu cine stie ce, il imi zice`a ca ma iubeste ca nu stiu ce dar eu nu il luam in seama

Pana in seara asta cand a intrat el pe mobil si avea un status frumos si ia`m zis ei[prieteni mele] ca imi place statusul lui, ea stiind ca eu nu mai am id lui
Ma luat la intrebari, si ia`m zis ca mi-a placut putin de el, ca inca mai am id lui
Ea s-a suparat foarte tare, mi-a zis ca nu o sa mai fie niciodata ce`a mai buna prietena a mea, nu a avut incredere in mine, si toate astea

Eu o iubesc foarte mult, si ia`m zis ca daca nu mai vrea sa fim prietene eu ma omor crying(
Nu vreau sa ne certam sad mai ales pentru el, stiind ca eu nu il mai plac sad

Dar pe ea o iubesc foarte mult si nu vreau sa ne certam crying(

ia`m zis de mii de ori ca imi pare rau si ca am fost o proasta
de cand ma`m certat cu ea nu mai pot plang intr`una

Si imi pare foarte foarte rau crying(

Va multumesc ca ati avut rabdare sa imi citit 'povestea'

si va rog dati`mi niste sfaturii crying(

sunt disperata sad:X

fundita + vot crying

3 răspunsuri:
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

@ByaNot4youu
Nu am acceptat sa merg cu el nicaieri sad

m-a luat pe sus si dupa aia ma tine-a strans de mana...nu pute-am nici sa fug angry

| CosminCSM00 a răspuns:

Ai rabdare si expica-i ce s-a intamplat chiar daca nu te crede ai rabdare si incearca sa o incurajezi si sa ii spui sa il uite, in timp si cu multa rabdare o sa reusesti ai sa vezi. Cel putin eu asa faceam.

| ByaNot4youu a răspuns:

De asta esti tu prietena cu ea?!
Ma rog, sa trecem peste.
ideea e ca nu trebuia sa accepti nici sa mergi cu el undeva. O suni frumusel, ii explici de la A la Z totul, ii zici adevarul chiar daca este mai dur. Si vorbesti cu ambii daca mai exista vreo sansa sa se impace. Sau daca nu. Lasa sa treaca o vreme, apoi va veti impaca din nou!