| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema serioasa. Va rog sa nu va bateti joc. Am 15 ani si am o problema la organul genital. Este putin stramb in jos iar cand trag de pielita se face ca o cochilie de melc. Frenumul(ata penisului) il trage in jos. Va rog ajutati-ma. Cum pot sa il indrept fara operatii si fara sa ma duc la doctor? sad

10 răspunsuri:
| marialungu a răspuns:

Du-te la doctor. poate ai probleme. nu inteleg de ce pui intrebari de genu, 90% o sa faca mijtouri si 10 % nu stiu ce sa-ti zica

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Un sfat bun? du-te si ti-o freaca! si nu vei mai avea nici o problema

| MessiTheBest99 a răspuns:

Hai o partida cu mine til indrept imediat

PS:am glumit am 13 ani si is virgin am grumit nu ma injurati

| haryH a răspuns (pentru MessiTheBest99):

Nu mai spune ca esti...

| Anonimusxxxxx a răspuns (pentru haryH):

laughing mda..nu ar trebuilaughing

| MessiTheBest99 a răspuns (pentru haryH):

Nene lumea nu mai poate sa glumeasca in ziua de azi?

| haryH a răspuns (pentru MessiTheBest99):

Baaa C*C*tule! nu se glumeste in felul asta! Nu este de gluma cu problema acestui baiat si nici sexul, mai ales intre doi oameni de acelasi sex.

| MessiTheBest99 a răspuns (pentru haryH):

Scz am crezut ca e fata big grin n-am vrut scuze!

| Ana0Maria a răspuns (pentru MessiTheBest99):

Ai crezuut ca e fata? Asta nu este o scuza, iubire. a spus ca are probleme cu PENISUL! Dooh!

| J0hn a răspuns (pentru Ana0Maria):

E un gay glumet lasati-l. astia sunt viitorul d'oh