| Dhaaa a întrebat:

am o problema si nu mai am liniste.Am facut dragoste dupa ce mi s-a terminat in a 2-a zi (neprotejat) Mentionez ca nu a terminat in mine.Trebuie sa-mi vina maine sau luni, problema este ca ma dor sanii sunt umflati, ma doare in spate jos.mananc mult, am cosuri. dar nu am dureri de ovar ca inainte de CM. e posibil sa fi ramas?sad

Răspuns Câştigător
| pink_3524 a răspuns:

Nu ai ramsa...stai linistita. :-J.
asa a fost si la mine.la fel ma speriasem.numai ca pe mine acum nu ma mai dor ovarele inainte de menstruatie.ma dor foarte tare sanii sau capul.deci stai linistita ca nu ai nimic. happy

6 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Nu cred ca ai ramas, eu asa cred desi a fost riscant sa nu te protejezi,
Posibil ca din cauza fricii sa iti mai intarzie, dar are sa iti vina.
Data viitoare ai grija.winking

| mytzzy_8364 a răspuns:

Fa un test de sarcina si nu te juca cu asa ceva...

| indianajones a răspuns:

E foarte posibil... mai bine ai verifica!
cu un test de sarcina
oricum, bafta!

| Deeu_1723 a răspuns:

Este posibil.
Du-te la ginecolog, nu e de joacă.

| Ch3tGirl a răspuns:

Nimeni nu iti poate garanta ca ai ramas da nici nu-ti pot spune ca nu ai ramas cel mai bine e sa faci un test de sarcina dupa 2 saptamani de la incident daca nu a ejaculat in tine n-are cum sa ramai, dar dupa simptomele care le ai ...nu stiu ce sa-ti spun,adica nu toate femeile simt bine dupa acutul sexual mai ales daca tiai inceput viata sexuala recent, cel mai bun test de sarcina e BB, http://www.bb-test.com/? gclid=CNSNotrj-KgCFYUXzQodxjO6Rw,noroc fundita? :d

| jbutterfly a răspuns:

Din prima zi in care iti vine mai ai 10 zile de protectie conform metodei calendarului.