| AlynaEremiaFan1999 a întrebat:

Buna,am o problema si sper ca ma puteti ajuta,deci mie imi place un baiat,si mai demult eram sigura ca ma placea,dar acum nu-s,adica se comporta diferit fata de cum se comporta mai demult cu mine,adica mai demult imi dovedea ca ma place iar acum... Aveti cumva o idee,cum as putea sa aflu daca ma mai place sau nu? (nu este genu care sa recunoasca cand ii place de cineva, deci nu imi vor fi de folos raspunsurile gen "pune pe cineva sa-l intrebe"
Ps:fara jigniri, toti avem probleme din astea la un momndat happy

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

De aia o sa primesti un Sfat.Cel mai simplu e sa incepi cu el pe chat.Trebuie sa il intrebi ceva ca sa ai captezi atentia. Ceva care sa il faca curios.Sa te caute singur sa vb cu tine.Vezi ce pasiuni are si poti sa faci pe najutorata unde el se pricepe mai bine. Daca reusesti sa faci rost de nr lui, incearca sa il suni si vezi ce iti spune legat de asta.Pe parcurs poti sa incepi sa bati apropouri de iesit in Oras, dar sa o faca el. Daca accepta si vb cu tine im mod constant te place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura metodă prin care poţi afla dacă te mai place sau nu, este să îl întrebi chiar tu.

Doar du-te frumos la el şi întreabă-l de ce deodată e atât de distant cu tine, întreabă-l direct dacă mai ţine la tine.