| AlynaEremiaFan1999 a întrebat:

cum aflu daca ma mai place un baiat? fundita pentru un raspuns folositor
ps:nu e genu care sa recunoasca cand ii place de cineva, deci nu imi vor fi de folos chestile gen "pune pe cineva sa-l intrebewinking
fara jigniri va rog happy

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asteapta sa vezi daca te baga in seama

| Danysan a răspuns:

E destul de usor sa iti dai seama de asta :
Etape :
1-E tot timpu pe langa tine
2-Te suna, iti vb frumos te face sa zambesti
3-Spune ca ai e dor de tine, de vocea ta, de vorbele tale
4-Se intereseaza daca ai papat asa fara motiv, daca esti bine, daca esti oki
5-Vb cu tine ore in sir fara motiv
6-Te mai lauda si te face sa te simti draguta
7-Vrea sa petreaca timp cu tine si nu vrea sa te vada cu altii
8-Te atinge subtil pe mana si te ia in brate daca va intalniti
9-Iti face complimente si bate apropouri
10-Daca o sa te sarute e clar!

| aceaflorin a răspuns:

Asta trebuie sa simti tu, baietii sunt usor de cucerit, daca are si cine sa-i cucereasca.Eu cand e vorba de asa ceva...starnesc un joc de adevar sau provocare si imdediat imi dau seama!