| Cristhyna a întrebat:

Buna!:*.Am o problema si sper sa gasesc un sfat bun la voi!
Problm mea suna in felul urmator.: Intr-o seara cand eram la un club am cunoscut un baiat dragutz.si am inceput sa vorbim de ceva timp (o luna) nu suntem impreuna dar nu stiu ce sa fac pentru ca eu il plac mult dar..si nu stiu ce simte el pentru mine..cred ca e zapacit dar as vr totusi sa ne cunoastem mai bine stiti voii! ce sa fac ca sa isi dea seama ca il plac mult?sad:*:*

2 răspunsuri:
| IceTouch a răspuns:

Sincer,stii care e cea mai scurta varianta de a afla daca te place? Jucati adevar sau provocare pe messenger sau face-to-face.Prima oara spui chestii mai usoare apoi treci la partea cu....de ex: e adevarat ca ma placi... daca se inroseste sau se rusineaza inseamna ca te place, apoi iti garantez ca va veni intrebarea lui daca-l placi, si uite asa se naste o idila.Noroc.

| dienutza09 a răspuns:

Pai poti sa ii zici ca atunci cand il vezi iti vine sa zambesti, ca ai visat azi-noapte ca ai fost impreuna cu el si ca in vis l-ai iubit foarte mult, poti sa il intrebai ce parere are despre visul tau sau poti sa ii zici daca sunteti prieteni mai apropiati ca il simpatizezi sau ca il iubesti. Sper ca iti foloseste spatul meu