| Roxymg a întrebat:

am o problema urgenta.Astazi am facut petting cu iubitul meu, el a ejaculat o data si doar s-a sters nu s-a spalat dar apoi numa dupa vreo ora si ceva am mai facut-o inca o data. Dar penisulul lui si vaginul meu s-au atins de foarte multe ori, iar el mi-a introdus degetul cand era murdar pe mana dar nu de sperma ci de lichid ce are el pe acolo thinking tin sa anunt ca sunt virgina, in perioada nefertila a lunii.peste 2-3 zile trebuie sa imi vina menstruatia.este posibil sa fi ramas insarcinata?straight face ast raspunsuri urgente!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina nu ai cum sa fii de vreme ce spui ca a existat contact sexual (intre cele doua organe genitale). Nici insarcinata cred ca nu esti, din cauza ca esti intr-o perioada cu fertilitate minima.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bine, mai dar ce a fost in mintea voastra? Cum sa nu se spele imediat? - nici tu nu l-ai trimis? - si l-ai mai si lasat sa umble pe la vagin cu penisul plin de lichid preejaculator si sperma ramasa?!

Pe ce lume traiti? Pai daca voi nu sunteti primii si cei mai respoinsabili, cine vreti sa va pazeasca?!

Riscul exista, pentru ca lichidul preejaculator e PLIN de spermatozoizi! Citeste aici, si lata data, daca acum ai scapat, sa NU mai faci asa ceva! NEVER EVER!

http://www.mayoclinic.com/health/birth-control/AN00197

| foxi a răspuns:

Sa speram ca ai scapat, dar nu mai repeta!

| deedeelina a răspuns:

Este o mica mica posibilitate sa fi ramas. Daca nu iti vine menstruatia, fa`ti un test de sarcina :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti virgina,cum sa ramai insarcinata?
eu chiar nu vad posibilitatea asta
daca ar fi asa,ai fi prima femeie, care a facut un copil, fiind virginalaughing

| Roxymg explică:

Buna, rectific intrebarea.deoarece mi-a spus astazi ca nu a ejaculat deloc deloc doar m-am inselat eu.si nu a introdus deloc penisul lui in vaginul meu, doar ne-am frecat unul de altul cum ar veni.si nu sunt sigura ca era murdar de lichid preejaculator pe degete.nu mai stiu nimic la cat sunt de speriata.virgina sunt ca nu am avut contacte sexuale niciodata.