| Alexya_3407 a întrebat:

Am parul drept si as vrea sa imi stea putin mai ondulat sau chiar cret ce produse as putea sa folosesc daca il fac cu spuma se onduleaza dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| Tetitza a răspuns:

Iati un ondulator si un fixativ merge bine si eu am vrut acelasi lucru.tongue

2 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Si cu placa il poti ondula asa dragut.Foloseste si o ceara lichida pentru mentinerea lui asa. Spuma nu se mai poarta...

| cata_1355 a răspuns:

Ai putea merge la un coafor...iti poti face un permanent usorbig grin si iti va sta cret ceva vreme, fara sa folosesti mereu spuma de par... avand in vedere ca are un aspect sarmos cu spuma