| florida33 a întrebat:

am prietena si urmeaza sa intretinem relatii sexuale, iar eu sunt virgin. Ea stie ca nu sunt. Va observa ca sunt? Cum pot face sa nu observe?

Răspuns Câştigător
| R3sPeCt a răspuns:

Frate, daca vrei sa nu se prinda, fu*-o de ii sare capacelelaughing) daca esti sigur de tine, nu o sa observewinking hai, succes la gaura, ca ai nevoielaughing))))

9 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Si de ce ai mintit-o? Crezi ca e ok asa?
Tie ti-ar placea daca ai fi in locul ei? Ma indoiesc.

| h3r a răspuns:

Ea este? Dacă încă e virgină înseamnă că ți-a făcut norocul cu ochiul.

| Vi003 a răspuns:

Fugi inainte de a te apuca de treaba! big grin

| DomnişoaraClannad a răspuns:

La băieţi nu prea se observă.

| Raiiiisa a răspuns:

Sa te abtii sa nu ejaculezi dupa primele 2 minute.Iar daca nu stii cum sa o iei si o sa ai emotii(ca si prima data) isi poate da seama usor, dar asta depinde si de experienta ei.
Chiar trebuia sa minti?

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Daca vrei as nu observe fii increzut in tine, fa-o de parca ai mai fi facut-o de mai multe ori.

| hondru a răspuns:

Cel mai bun sfat care m-a scapat pe mine de la asemenea umilinta.na ca pentru prima oara este ceva logic ca in al 2 minut sa iti dai drumu. spune-i asa.....nu am mai avut nici o partida de dragoste de 2-3saptamanilaughing)seriosss.da roade

| Floricikpurpurie a răspuns:

La baieti...nu prea are cum sa observe...Dar prefate ca esti "expert" ca sa zic asa sau ca ai m-ai facut-o pana acum!
Nu isi va da seama aa da si nu arata ca ai emotii.
Succes!
Funda?

| ElyNix23 a răspuns:

Păi, în cazul tău există câteva probleme. Ar fi trebuit să-i spui că ești virgin dinainte... să nu te gândești să-i spui că ești acum. S-ar putea să te respingă.
Revenind. Poartă-te cât mai normal, ca și când ai făcut asta de mai multe ori. Încearcă să te controlezi și lasă panica deoparte. Citește câteva articole despre dezvirginarea la băieți și vei afla mai multe.
Succes.happy