| Cristian7227 a întrebat:

Salut, am o problema!
Am iubita si ea vrea sa intretinem relatii sexuale, eu am insa penisul f mic (7 cm in erectie), am 13 ani, sunt virgin
Puteti sa radeti, dar totusi, un sfat?
Multumesc.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta nu este bine sa incepi viata sexuală, nici pentru ea ca fată, mai astepta ti pînă după 18 -20 ani ce va grăbiți asa?

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu 2 degete, 2 buze si o limba jucausa + putulica din dotare, daca sunt bine folosite, poti face mult mai multe ''minuni'' si sa oferi placeri si satisfactii incomparabil mai mari decat reuseste altul cu un penis lung si gros dar....BLEG. In consecinta vei fi nevoit sa inveti tehnici de masturbare si excitate pentru a reusi sa suplinesti sexul in cea mai mare parte. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Pentru varsta ta, nu este mic. El va mai creste.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu face sub nicio formă sex. Dacă o fată are chef de sex la 13 ani, cu siguranţă i se va părea ok şi să povestească tuturor ce puţă mică ai. Aşteaptă măcar să faci 16-17 ani până se definitivează creşterea penisului. Poate atunci va fi ok ca mărime pentru a satisface vreo fată prin sex clasic.

| Cristian7227 explică (pentru Necunoscut112):

Nu este genul de fata care sa povesteasca tot, o iubesc, ma iubeste.
O intrebare: este adevarat ca penisul iti creste dupa ce te dezvirginezi?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Cristian7227):

Nu are nicio treabă dezvirginarea cu mărimea penisului. Ţie o să îţi mai crească în mod natural până pe la 16-17 ani şi cam atât. Nu poate fi făcut nimic pentru a "creşte" în cm.

| NRazvan a răspuns:

Baiete pune mana si incalec-o, daaar sa folositi prezervativ neaparat. Mi se pare ca cele de la love sunt ceva mai mici(nu stiu daca la fel de rezistente ca durex). Penisul o sa.ti mai cresca pana pe la vreo 18 ani.

| ShisuiUCH a răspuns:

Cel mai bine mai asteapta oleaca