| BYBY a întrebat:

Buna!
Am pus intrebarea aici stiind ca e cea mai citita categorie...
As vrea si eu niste metode, exerciti, regimuri, de slabit, nu exesiv, cateva kilograme, fiindk cu buna vointa din partea mea, si cu regimuri, exercitii bune de la voi:* merg ktre "tot mai bine"
Helphee hee
Ink o data scuzati categoria.:p

3 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Mai si eu sunt mai plina de minelaughing, dar ma consider ok, pana mea...nu exista perfectiune.
Cand am tinut regim am baut multa apa calda, cate 2 l pe zi, chiar imi mult, dar sa fie aproape fierbinte.Acum,par exemple am in fata mea un pahar cu lamaie peste care am pus apa calda si putin zahar, am baut deja 3 pahare de jumatate de oralaughing.
Fa sport, si daca mananci, mananca cu gandul la mancare, nu la ce-a facut x'ulescu aseara si mesteca!

Bafta. Daca mai vrei sfaturi trimite-mi id'ul tau pe privat.

| Biencush a răspuns:

Am sa-ti trimit maine, ca nu am pe acest calculator dieta, dar e foarte eficienta. Te rog doar sa-mi lasi id-ul de mess sau adresa de e-mail. Pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.totulpentrufemei.ro/dieta_/diete
http://www.totulpentrufemei.ro/sport/

Cauta pe aici poate o sa te ajute cu ceva! succes :)