| Licurici_7465 a întrebat:

Cateva metode de slabit eficiente si rapide...[[pe care le'ati incercat si au mers]]?
pastile, regimuri alimentare, exercitii fizice, absolut oricehappy

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu stiam, pentru femei de un ceai Silueta Perfecta care te face sa ai multe,, scaune'' dand afara alimentele toxice, daunatoare mai repede. E indicat si pentru cei ce vor sa slabeasca, slabesti in jur de 1-2 kg.

| BicolorBell;x a răspuns:

Incearca cura de slabira a nicoletei luciu!
slabesti 30 kg in 6 saptamana!
eu am slabit 10 in 2 saptamana!
dar iti trebuie si sport[min 10 min/zi]
cura o gasesti p netwinking

| hrdcore a răspuns:

Nu manca seara si incearca daca poti sa mananci doar odata pe zi eu am mancat tota vara trecuta o data pe zi si am slabit 14 kg

| Andreea_2261 a răspuns:

Incearca sa faci sport dar nu te solicita prea mult pentru inceput si incearca sa nu mai mananci dupa 7, iar daca-ti plac bananele las-o mai moale ca ingrasa cel mai mult din fructe. pusi