| LoveDee03 a întrebat:

am si eu cate va intrebari adresate baietilor, funda si vot-uri:
1.Cum va plac fetele? fitoase(rele) sau obisnuite(cuminti)?
2.Cum v-ar placea o fata? finuta sau baietoasa?
3. Ce ochi va plac la o fata?
4. Ce culoare ati prefera sa aiba iubita voastra la par?
5.Cum ii spuneti unei fete ca o iubiti daca sunteti timizi? dar daca sunteti mai duri?
Multumesc anticipat:*:*:*:*:*!

Răspuns Câştigător
| highheadshot a răspuns:

Pai mie unu imi plac fetele rele(daca stii ce vreau sa zic), finuta ca nu as vrea sa stau cu un "tovaras", cu ochii caprui, brunete si la asta cum i-as spune ca o iubesc nu stiu ce sa raspund fiindca eu nu sunt nici timid si nici dur de obicei le zic ce simt si cam atat. Funda?

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

1.cuminti
2.finuta
3.negri:X
4.bruneta
5.printr-un cadou special in ambele cazuribig grin

| Emazio a răspuns:

1.obisnuite
2.finuta
3.toate in afara de albastri
4.bruneta cu suvite blonde
5. daca esti timid nu ai cum, ii zici unui prieten sai zica, faca esti dur te duci direct la ea si ii ziciwinking

| roormaf12 a răspuns:

1.Obisnuite
2.Finuta
3. Poiii caprui
4.Un par cu culoare castanie
5.Ii cumperi un cadou pe care scrie gen:te iubesc!, Daca sunteti duri puteti sai ziceti fata in fata