| MaDuulicii a întrebat:

Ce fel de fete prefera baietii.ma refer atat la aspect cat si la caracter.( inaltimea, culoarea parului.formelechestii de genul astabig grin). si baietilor le plac fetele cuminti sau fetele mai >rele?big grin:

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu n-am un tip anume trebuie sa-l vad
dar totusi na.ca aspect nu stiu ce sa spun sa nu fie nici gras nici slab (mediu), ochi par din astea pai par toate in afara de roscat si brunet ochii orice culoare.
comportament pai sa ma respecte, iubesca, bineinteles sa aiba simtul umorului sa ma faca tot timpul sa radbig grin si sa purtam disctuti delicioasebig grin

| Edward121 a răspuns:

Baietilor le plac fetele mai rele fiind ca da ca vede ca vrei sa il sa il saruti zice ca e disperata asa ca fii mai rea daca e vorba despre tine desigurbig grin Fetele mai rele adora baietii frumosi care lupta pentru ele si care sunt frumoase desigur! bftt :X :*