| anonimekid a întrebat:

Buna,am si eu nevoie de ajutor.Sunt impreuna cu prietenul meu de 6 luni, cand noi faceam o luna impreuna a fost vorba ca pleca in alta tara pentru o luna, si dupa am aflat ca e definitiv.La inceput era totul ok dar acuma a inceput sa lucreze si de abia daca apucam sa vorbim la 2 zile ca este obosit.Va rog ajutati-ma ce sa fac, nu vreau sa-l pierd ca il iubesc foarte mult si el pe mine.

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Te-ai gandit la posibilitatea de a te duce la el? Incearca sa va faceti planuri de viitor, ca altfel nu merge relatia.

| Alcyon a răspuns:

Lasa-l, iti pierzi timpul cu el.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos cadou. laughing
Eu zic sa o rupi cu el daca a fost atat de las incat nu ti-a zis. Si daca ti la el si e obosit intelege-l si oboseste-te si tu cu altele nu mai sta de grija lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, tu ai decat o luna de zile petrecuta impreuna cu el, asa-i? Nu cumva in luna asta de zile te-a pacalit si ati facut sex?

| anonimekid explică (pentru anonim_4396):

Nu am facut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimekid):

Bun, daca te iubea si el pe tine sa fii sigura ca facea tot posibilul sa stea cat mai mult timp de vorba cu tine, o luna de zile petrecuta cu el nu e asa mare branza, nici sa va cunoasteti mai bine nu ati avut timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunteti impreuna de 5 luni. El e plecat definitiv, tu definitiv ramai in tara.