| Miky_2167 a întrebat:

Buna:* am si eu o curiozitatebatting eyelashes este dureros primul contact sexual la baieti cu o fata care nu mai este virgina?thinking

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu doare în general. E o senzaţie ciudată la dezvirginare la băieţi.
Primul meu contact sexual a fost cu o fată care avea experienţă (urăsc noţiunea de virginitate prin stupiditatea ei) şi, primele 2-3 secunde a fost o senzaţie cam de usturime, apoi ceva ciudat şi greu de descris următoarele câteva secunde şi, mai apoi, plăcere exact ca la următoarele contacte sexuale survenite ulterior.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Doamne, dar de ani lumina n-am mai intalnit asa ceva!

De ce sa doara, daca nu mai are ce "invinge" (rupe)?!

Nu are ce sa doara in mod normal! ai grija sa fi tandru, sa discutati sincer, s-o mangai destul, lent, ca sa se lubrifieze suficient (o si poti intreba, la un moment dat, daca e destul de umeda) si bineinteles sa fi curat atat pe maini (proaspat spalat!) cat si corporal!

Success!

| alonet a răspuns:

Ca lingura in ceasca de cafea... cam asa m-am simtit eu la primul si ultimul contact sexual pe care l-am avut (nu am mai avut altele ca nu mi s-a parut rentabil: 2 ore de miscari neregulate+ febra musculara+ plictiseala la un momendat+ lipsa de afectiune+ timp pierdut, am concluzionat ca e mai bine sa imi vad de treaba pana la casatorie )

| stefangeles a răspuns:

Poate doar orgoliul sa-l doara ca respectiva este larga... in rest nimic

| Roby67 a răspuns:

Numai daca musca, in rest nu xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca nu e uda bine fata respectiva, atunci il doare pentru. ca nu intra. Iar daca e graba aproape sigur ca nu intra usor si iese cu durere, chiar si pentru fata. DECI FARA GRABA, adica cu preludiu.