| adelina_5429 a întrebat:

Buna am si eu o dilema.Sunt cu un baiat de 7luni jumatate pana acum neam inteles de minunne iar de la un timp nu mai imi da nici un semn de viata, numai ma suna nu nimic (el acum e plecat la tara) Tin sa mentiones ca a mai facut o data asa nu imi mai dadea nici un semn iar cand vedea ca nu dau nici eu imi dadea msj"ce faci numai dai nici un semn ai uitat de mine" si tot el facea pe suparatul, infine a trecut, l-am iertat. Dar acum iar vad ca s-a schimbat si nu il mai inteleg cand ii zic ca vreau sa ne despartim imi zice"a da tiai gasit pe altul, ai uitat de mnn, vad ce te mai intereseaza" si tot pe mnn ma face vinovata. Ce parere aveti de el?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| AmyLee_6712 a răspuns:

Vorbeste cu el, intreaba-l care e problema. Suna`l u prima vezi ce are, vorbeste cu el si spune`i sa te mai sune si el. Daca vezi ca se repeta nu vad alta solutie decat sa aveti o cearta si eventual o despartire... poate unul din voi s-a plictisit...bafta.happy

3 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Poate te lasa asa ca sa ti se fac dor de el sau poate acolo e cu alta sau nah vb cu el si zii care ii trebuie mai? ori cu mine ori cu alta daca esti al meu pai fama sa simt asta si gata nu u stai acolo si eu aici si nici macar nu vb cei asta hmm impunete si u

| Tavi86 a răspuns:

Cam adormit baiatu... Psihologic vorbind cred ca e intr-o mare dilema daca e sa analizezi ce spui tu mai sus reiese 2 lucruri :
1. ori nu stie ce vrea sa faca te vrea pe tine su pe alta
2. ori vrea sa vada cum reactionezi tu
Cel mai bine ar fi sa ii faci si tu la fel sa vezi el cum va reactiona

| roxx23 a răspuns:

Cu siguranta exista un motiv pentru care nu mai vorbiti ca inainte.Ar trebui sa vorbiti deschis, sa-i explici ce te macina si sa iti spuna clar ce vrea.