| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare ...am fost cu o fata timp 3 luni iar ea a hotarat sa ne despartim...dar ea inca vrea sa ne intalnim, ma suna... e ca si cum am mai fi impreuna doar ca nu mai facem chestiile care se fac intr.o relatie ( saruturi si etc...) ce crederi ca vrea sa insemne asta? vreau si eu niste pareri...multumesc anticipat big grin

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ori ca nu este sigura, ori ca vrea sa fiti doar prieteni. Cam ceea ce ai crezut si tu.

| WhiteLover a răspuns:

Poate ca nu a avut incredere in tine atunci, sau a crezut ca nu simte nimic pentru tine, dar despartirea a facut-o sa realizeze ca de fapt ii este dor de tine.iar acum te vrea inapoi.cel mai bine ar fi sa purtati o discutie, sa intelegi si tu de ce s-a despartit atunci de tine si ce vrea acum.

| bluedeyutssa a răspuns:

Sau poate pur si simplu e mai fericita sa fiti doar prieteni.

| Diutza14 a răspuns:

Poate vrea doar sa profite de tine, sa isi bata joc (in caz de ai ranito). sau sa faca gelos pe un alt baiat, intalnindu-se cu tine.
Sau chiar si poate sa mai vrea sa fie cu tine, mai pe scurt sa aveti din nou o relatie! smug ( intreab-o)
Bafta! big grin