| Cătălin_Raul_1996 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am inceput de ceva vreme sa ma joc cu prietena mea jocuri cu degetul si ea spune ca e virgina dar i-am introdus chiar si 2 degete si nu a durut-o deloc ba din contra, Puteti sa imi spune-ti daca mai e virgina sau nu? Dau funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu a avut contact sexual normal este virgina. ca mai are sau nu himenul intact asta e alta treaba

| Emilian65 a răspuns:

Daca i-a curs sange nu mai este virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa vorbesti mai? rolling on the floor doamne

| Vi003 a răspuns:

Unde i-ai bagat degetele? Din ce spui tu, reiese ca i le-ai bagat in nas! laughing Chestia cu virginitatea... daca au inceput sa-i placa degetele, a facut un pas.winking

| 8Alexandra22 a răspuns:

Salut. Este virgina,dar exista mai multe tipuri de himen,unele fete se pot naste cu el elastic. Himenul se rupe doar cu ceva gros adica penis. Penisul intrus in vagin il rupe instaneu. Himenul,are diferite forme poate sa aiba si forma de,, H"';,, Y" sau altele mai ciudate, poate ai trecut pe langa el, sau poate l-ai impins un pic. Daca gemetele ei erau de durere cu placere inseamna ca chiar e virgina. Sper ca te-am ajutat.