| CoolImages a întrebat:

Prietena mea cea mai buna m-a rugat sa postez aceasta intrebare.
Este vorba ca ea a facut petting cu prietenul ei (ea are 13, iar eu aproape 15),iar cand i-a introdus degetul in vagin a durut-o foarte tare,iar apoi ea si-a frecat penisul pe langa vaginul ei. Dupa ce a terminat, mi-a spus ca i-a curs sange.Mai este virgina sau se poate sa fi ramas insarcinata?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cele doua lucruri (virginitatea si sarcina) nu au legatura intre ele, doar ca in acest caz este vorba de amandoua.
Si raspunsul este, la prima intrebare: poate sa mai fie (fizic) virgina, daca sangerarea nu a fost cauzata de ruperea himenului, si la a doua: poate sa fi ramas insarcinata, in urma unui asemenea joc periculos, desi daca nu a fost penetrare riscul este mic.

| mona a răspuns:

Daca i a curs sange tot ce-i posibil sa nu mai fie virgina, a dezvirginat-o cu degetul de aceea a durut-o dar insarcinata nu are cum sa ramana

| TheBestLife a răspuns:

1. E imposibil sa fi ramas insarcinata 2.nu mai este virgina

| FeisBuci a răspuns:

Daca i-a curs sange poate fi si de la ciclu... daca nu e asta si a introdus degetul ar trebui sa mearga cat de repede la un ginecolog ca se poate agrava si se poate ajunge la ceva extrem de periculos