| adya77 a întrebat:

am si eu o intrebare.am un iubit de 2 ani si am facut dragoste, dar atunci cand folosim prezervativ eu nu am orgasm. Oare din cauza prezervativului sau o fi alta problema? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| vitioc a răspuns:

Iti raspund facind dragoste doua persoane unde barbatul foloseste prezervativul hormonii femeei nu sunt hraniti asta e pricina Atentie! daca nu hranesti hormonii imbatrinesti mai repede

8 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Probabil ca din cauza prezervativului.

| kaya a răspuns:

Da ar putea fi un motiv dar poti merge la un ginecolog sa iti prescrie anticonceptionale.Succes

| Silviu591 a răspuns:

Da. din cauza asta sa fie. e cu totul alta senzatie fara tongue

| Rizer a răspuns:

Si care e aceea pozitie "iulyan"?

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Pai sarutati va si voi mai mt, a tingeri pasionale, si nu te mai gandi la alte lucruri, stai axata pe acel moment tongue. oricum dk esti la inceput, asa e pana te mai invetitongue

| iulyan a răspuns:

Totul tine de pozitia in care faceti dragoste.si mai ales daca e pasionaltongue

| adya77 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! am facut si fara si intr-adevar a fost bine ma inteleg foarte bine cu prietenul meu si nu vream sa il dezamagesc sa ii zic ca eu nu ma simt bine. Dar acum am vorbit si am hotarat sa iau ceva anticonceptionale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar vrea cineva sa se sature intr-adevar sa-mi puna prezervativ.Nu mai ating orgasmul. E sigur din cauza asta pentru ca in timpul actului amindoi partenerii sint supusi unor transmisii si receptionarii ale unor impulsuri ale placerii iar prezervativul putem spune ce am spune impiedica intr-o oarecare masura.