| pisicel_3697 a întrebat:

Buna
am facut dragoste cu prietenul meu dar atunci cand facem cu prezervativ eu nu am orgasm.
credeti ca prezervativul este cauza?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca prezervativul e cauza. Mai degraba faptul ca te-ai fixat tu pe ideea ca nu poti avea orgasm cu prezervativ. Daca fara prezervativ ai orgasm, mergi la ginecolog, cere contraceptive, faceti-va analizele necesare si gata.

| marsy a răspuns:

Nu! Poate ar trebui sa incercati niste prezervative mai bune sau mai delicate. argasmul vine odata cu timpul big grin

| piticot_2039 a răspuns:

Numai faceti cu prezervativ.mai bine iei anticonceptionale