| ingerashpierduth a întrebat:

Buna am si eu o intrebare...cand te saruti daca baiatul iti baga limba in gura si fata trebuie neaparat sa faca acelasi lucru?

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Cine sp ca e neaparat?
j la sarut, e ca in toate, faci c iti dicteaza inima!

| St3fU a răspuns:

Pai depinde de caracterul lor...ca asa si fata daca ii place sa domine in relatia lor atunci ea baga limba in gura lui. Oricum in general dai cu limba cum iti vine pe momentlaughing nu te gandesti ca:"a bagat el limba? e randu meu?" laughing depinde si de starea de spirit, poate si de cat de tare il iubestithinking ca daca ti'e drag tare il saruti mai violent si mai cu pasiune si atunci bagi tu limba.laughing

| Sentinel a răspuns:

laughing depinde cine e atacantul si cine e aparatorul. De obicei la baieti le place sa ia ei initiativa pentru ca li se pare ca ii face mai tupeisti, asa ca va "baga limba in gura" primul. Daca nu le are cu sarutul iti va varsa o ploaie de flegma in gura laughing si nu cred ca ai vrea asta. Cine are experienta, se vede pentru ca iti atinge suav cu limba buzele, te pisca usor de ele, se joaca cu buzele tale si va incerca sa-ti atinga timid si limba. Daca ii raspunzi si stii cum sa-i raspunzi, se poate transforma intr-un sarut "sweet" si excitant totodata, destul de "umed"hee hee. Daca nu stii cum se face, lasa-l pe el sa faca treaba, te va indruma si astfel vei invata si vei afla daca iti face placere sau nu tongue

| anonimus_1190 a răspuns:

Cum? Doamne fereste, sa nu cumva sa faci asa ceva, cand simti ca iti baga limba in gura tu imediat trebuie sa o musti, cat mai tare, eventual pana ii da sangele. Asta daca vrei sa ai parte de un sarut reusit!

Bafta!

| Armando_5366 a răspuns:

Sti cum se zice o mana scarpina pe cealalta laughing, deci in concluzie el cand iti baga limba in gura, tu o masezi usor pe a lui.