| Pufulet03 a întrebat:

Cum este un sarut, adica ce trebuie sa faci cand te saruti? Trebuie sa ii bagi limba in gura celuilalt sau cum? FUNDA LA CEL MAI EXACT RĂSPUNS!! :**

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cum este un sarut"..sau ce este...o tona de scuipat in gura unui cascat/a

Pufulete, esti baiat nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai, nu m-as fi asteptat la un astfel de comentariu de la o fata! M-ai facut sa rad cu lacrimi!

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Da, trebuie sa bagi limbuta ta in gurita lui/ei pana cele 2 organe se intalnesc, ioar apoi le "miscati" in asa fel incat sa va simtiti bine.

| mihaibrad a răspuns:

Pufulet, nu cauta retete pe net
sarutul este personalizat, fiecare il face in felul sau happy
relaxeaza te, oricum in viata vei schimba de mai multe ori felul in care saruti, pe masura ce evoluezi
fa-o acum asa cum simti/crezi/esti ACUM

| AnonimaAntonia a răspuns:

Daca e primul sarut, nu! In general e ca si cum l-ai musca pe partener de buza, cu buzele tale. Vei vedea ca totul vine de la sine happy

| anonim7091 a răspuns:

Nu te mai framanta, totul vine de la sine.
Nu trebuie decat sa va uniti buzele si sa sa va pupati normal cum te pupipe obraz sa ii mangai buzele cu limba, apoi totul vine de la sine.