| ςคωч a întrebat:

am si eu o intrebare big grin cum imi excit prietenul devil? el vrea asta, iar nu prea stiu cum >:" sad funda :X

Răspuns Câştigător
| Annellise a răspuns:

Important este daca si tu doresti asta?! Nu conteaza doar ceea ce vrea el, totul porneste de la tine si de al ceea ce simti tu. Ca sa il poti excita nu trebuie neaparat sa mergi direct la organul genital, nici pe departe de asa ceva. Doar niste atingeri senzuale, delicate, suflai usor in ureche, musca-l incet, joaca-te cu buzele lui, uita-te profund in ochii lui, joaca-te cu suvitele tale de par, musca-ti singura buza, atinge-ti buza de jos cu degetul incet si fi sigura ca se uita la tine: chestii de genu.
Poti sa ii faci un mic masaj mai special sa zic asa, sub forma de joc, maseaza-i spatele si cu degetele delicata scrie-i numele, iar apoi incearca acelasi lucru insa cu limba. Vei vedea ca va arde de placere si va fi 100% excitat.
Foloseste-ti imaginatia, si sigur il vei surprinde, lasa inhibitiile deoparte si fi increzatoare in fortele tale!
Asta e cel mai important sa face ceea ce simti si ceea ce vrei! Foloseste-te de orice ai in jurul tau si va fi totul super ok.
Astept raspuns sa imi zice ce te-ai decis sa faci, si cum a fost happy
Toate cele bune,
Annellise :*

4 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Musca-l de ureche, de gat, lingel usor pe gat, plimba-ti mainile pe corpul lui (poti sa ajungi si la zona lui intima), sa te pui in bratele lui si sa incepi sa te misti usor, mangaie-l pe spate.

| NeneaGogu a răspuns:

Esti sigura ca vrei sa faci asta? un baiat excitat doreste mai multe

| RafaelTaru a răspuns:

Freacate de el usor, saruta-l pe gat, mangaiel pe abdomen.

| geoburndragon a răspuns:

Suge-o