| bluepuff a întrebat:

Sallut. Am si eu o mare/mica problema :-s. O sa sune aiurea dar nu stiu din ce cauza nu ma mai excit, adica nu stiu pur si simplu nu pot sa ma mai excit. Cu prietenul meu fac orice in afar de sex dar... degeaba, mai nou vrea sa imi faca oral numai ca sa ma simt bine dar cu asta nu sunt eu de acord. Mi se pare prea scarbos straight face. Stiti care ar putea fi cauzele pentru care nu ma mai excit? rasp plls... dau funditastraight face.

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca esti tu prea stresata si gandesti prea mult cand el incearca sa te excite, nu te lasi dusa de val!

Si e gresit, ca el la un moment dat o sa creada ca nu il doresti si se frustreaza!

Lasa grijile si bucura-te de el asa cum trebuie!

Si cum a spus si anonimul, poate fi vorba de perioada fertila cand nu ai chef de 'nimic'!

8 răspunsuri:
| vyolycy a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca nu ti-am gasit el zonel in care exciti tu cel mai tare... mi se pare putin ciuda sa nu te exciti deloc.incearca tu singura si vezi zonele in care te exciti si apoi spuneile si lui,
poate o sa sune ciuda dar altfel nu stiu cum sa faci

| 2696 a răspuns:

Cu cat esti mai indragostita de respectivul baiat cu atat te exciti mai tare la orice gest... poate ca tu nu ai sentimente prea puternice sau nu stie el ce sa-ti faca ca sa te excite. Cand sunteti in intimitate nu te gandi la altceva incearca sa traiesti clipa iar chestia cu sex oral nu e ceara asa scarboasawinking trebuie doar sa te epilezi sa-ti iei o lenjerie draguta si gatahappy

| stefangeles a răspuns:

Esti frigida... dar bea ceva de natura excitanta si fa un pitting cu prietenul tau si lasa-l sa-ti faca oral [daca le are cu asa ceva te va face sa te exciti] si dupa spune-i prietenului sa foloseasca prezervativul

| mutty a răspuns:

Poate esti atrasa de femei, incearca sa o faci cu o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O, Doamne! Problema grava si serioasa...
De ce naiba, actualul guvern, nu impoziteaza prostia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati un vibrator

| o fata a răspuns:

Fix aceiasi problema am si eu ca tine pur si simplu nu simt nimica si sex oral mi-a facut dar tot degeaba cu toata ca il iubesc foarte mult si suntem imreuna de un an

| Melania_8973 a răspuns:

Sunt unele perioadea cand intri in perioada fertila si din aceasta cauza nu simti nevoia sa fi excitatahee hee...si app de faza cu sexul oral decenu ai incerca ...este ceva normal si te simti in al 9`lea cer si nu este nimic stanjenitor trebuie sa ai putin curaj si ai sa vezi ca totul va fi minunat pentru amandoi:X:X: