| brokenangel13 a întrebat:

daca fostul prieten se tot baga in seama si iti zice ca vrea sa te intrebe ceva, dar nu poate ca e prietenul lui langa, si vrea intre patru ochi.cam ce ar fi? Si mi-a zis ca nu e de rau,. ce credeti ca este?

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Fa-ti curaj si intalneste-te cu el! Doar voi doi! Poate vrea sa va impacati! Gandeste-te bine inainte, sa nu spui sau sa faci vreo prostie si sa iti para rau! Bafta multa

| Simonaaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil isi doreste sa fie din nou cu tine love struck. Orice ar fi stabileste tu locul intalnirii, in caz ca are vreo idee mai aiurea.

| Raluucaa1229 a răspuns:

Poate vrea o relatie.mai privata sa nu fie publica relatia.desi e cam ciudix!hee hee