| anonim_4396 a întrebat:

Sallhappyde ce credeti ca fostul meu prieten, nu ma lasa in pace, desi are alta prietena?thinking pentru ca de fiecare data cand ne intalnim, imi zambeste, si se uita fix in ochii mei, chiar si atunci cand merge cu ea de mana, apoi cand sunt si eu in preajma lor, pe ea nici nu o baga in seama, nici nu o saruta si vrb asa mai urat cu ea. Iar cand suntem intr-o discoteca si danseaza cu ea, el o aduce chiar langa de parca nu stiu ce ar vrea sa arate cu astathinking

Oare dc face lucrurile astea?thinking

>Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| andreea_9164 a răspuns:

Poate vrea sa te faca geloasa. asta cred eu, vrea sa vada cum reactionezi cand il vezi cu o alta fata. Cred ca mai tine la tine altfel nu vad de ce ar face toate astea.

10 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Să te facă geloasă thinking - la partea cu discoteca

În parc. poate-l vrăjeşti şi na. uită de persoana de lângă.

FantaSZy.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu este prea hotarat! ori vrea sa te faca geloasa ori te mai place inca!

| Miauti a răspuns:

Pt ca stie ca tot il iubesti. Plus iti face in ciuda.

| Emma a răspuns:

Vrea sa ti faca in ciuda.
Probabil e sigur ca u ink tii la el si crede ca o sa fii geloasa...Cand face lucrurile astea nu`i da atentie!
La discoteka danseaza si pari fericita[poti dansa cu un baiat ca sa i faci si u in ciudawinking]
Iar in parca. uita`te in alta parte!
Fa`l sa creada ca nu`ti lipseste si ca nu`ti pasa de ei!
Te va dori mai mult!
Kiss:*
Sper ca te-am ajutatwinking

| Adyr0 a răspuns:

Ca sa te faca geloasa. Cam penibil, fara suparare.

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai ori tine la tine si vr sa iti arate ce o pierdut sau poate vr sa te fac geloasa ar trebuie sa il tratezi un pic cu indiferenta si o sa ii treaca cand o sa vada ca nu iti pasa si fostul meu e la fel dai draq de baieti

| aangelia a răspuns:

Pentru ca poate ati fost indragostiti cat ati fost impr. si acum cine stie ce vrea sa ti demonstrezelaughing

| Kristinake a răspuns:

Eu cred ca el te vrea inapoi. : DD

| Didy_4281 a răspuns:

Inca mai tine la tine si la voi doi de acea iti face ochi dulci si se poarta frumos cu tine. intreaba-l daca te mai place si care este motivul pentru care ii da indiferenta prietenei lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca actuala prietena face prea multe presiuni asupra lui si ii e dor de tine si de voi doi in special. te vrea inapoi. vrea o reactie din partea ta. poate un semn ca si tu il vrei inapoi.nu-i arata asta usor.trateaza-l cu indiferenta. o sa se simta poate putin furios ca nu-i dai atentie si probabil va vrea sa-ti arate ce simtewinking