| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare happy

Daca un baiat face dragoste pentru prima data cu prezervativ.acela s-a dezvirginat? sau el se dezvirgineaza doar daca face dragoste fara prezervativ?

Va multumesc pentru raspuns happy

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca s-a dezvirginat... Ce conteaza prezervativul?

| oz a răspuns:

Nu...este virgin. Daca citesti in cartile de educatie sexologica, au acolo la observatii.

individul(sex masculin) ramane virgin, daca si numai daca, nu face sex, sau face sex cu prezervativ.

Acum serios vorbind, daca ai acut sex cu prezervativ, nu mai esti virgin.Virginitatea nu consta neaparat in ruperea de ceva.sau sangerare sau...etc

Răspuns utilizator avertizat
| Cretzule a răspuns:

Pune-ti si tu un pic mintea la contributie!

| Aries90 a răspuns:

Virginitatea conteaza mai mult in sens psihic decat fizic.