| Nebunatyca69 a întrebat:

Cum se dezvirgineaza un baiat? Daca o face pentru prima data fara prezervativ, se dezvirgineaza? Sau dupa cateva numere fara prezervativ. se va rupe acea pielita?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Frenul, sau pielita, nu are nici o legatura cu virginitatea. El se poate rupe la o masturbare, la un contact sexual, sau este posibil sa nu se rupa niciodata (60% din barbati traiesc cu el integru toata viata). Dezvirginarea la baiat se inatampla intotdeauna la primul contact sexual (oral, vaginal sa anal), indiferent daca foloseste sau nu prezervativ si indiferent daca frenul se rupe sau nu (doar la 15-20% din barbati se rupe la primul cotact sexual, deci nu are nici o semnificatie)

| DNSK a răspuns:

Cand o sa mai cresti, o sa-ti spun!

| grab a răspuns:

Ata aia de cele mai multe ori se intinde dar nu prea se rupe; decat daca tragi ca disperatu pe uscat pana plesneste si eventual mai esti si fumat rau.
Prezervativul nu protejeaza ata daca tot e uscat caci se va rupe si el apoi ata.

Dar, repet, ata aia de obicei e bine prinsa si nici nu prea e bine sa se rupa ca sunt niste capilare pe acolo si niste terminatii nervoase care alimenteaza capu' la peste si o sa isi piarda din fermitate happy

Bafta!

| Arkhasas a răspuns:

Nu e obligatoriu să se rupă, sunt oameni care mor cu aţa aia, deşi au avut o viaţă sexuală activă. Virginitatea nu stă într-o aţă.

| AnalbagRevine a răspuns:

Ma ce draq tot aveti cu ata asta la penis de unde a inceput mitu asta imbecil, nu nu are ce sa se rupa nu trebuie sa se rupa nimic decalotarea penisului pana la santul balano-preputial trebuie facuta incepand de la varsta de un an si frenul daca se rupe este nevoie de consult urologic pentru suturarea lui hemostaza locala, dezinfectie cu betadina si antibiotice. terminati cu prostiile

| 2OchiAlbastri a răspuns:

Curioasa mica! big grin

| maryusluca a răspuns:

Sa iti spun sincer mie mi s-a rupt prima data fara prezervativ fara nimic dar am un prieten care a facut-o fara prezervativ si fara nimic si a facut-o de peste 50 de ori si inca are ata asta depinde de fiecare.