| anca_1000 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare de la acel lichid ce il ejaculeaza baieti daca faci fara prezervativ poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Ce intrebare de pisica de mare ai putut sa pui.

7 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Pentru ca si acela de obicei contsine un nr de spermatozoizitongue

| lovenotsex a răspuns:

Acel lichid cel numesti tu se cheama "sperma"=este fluidul organic (cunoscut și ca lichidul seminal) care conține spermatozoizi.Si da daca actul sexual nu este protejat, iar baiatul ejaculeaza in vagin, in majoritatea cazurilor se ramane insarcinata.

| Andrei_2426 a răspuns:

Sunt janse in jur de 60-80% sanse, dar mai bine te protejezi

| yubireeterna a răspuns:

Da normal ca poti ramane insarcinata mai ales daca esti in perioada in care esti fertila! dar ca sa te protejezi daca baiatul nu are balonas poti lua anticonceptionale!

| Anytha9 a răspuns:

In mare parte da si se cheama sperma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alai sloboz sau sperma si da daca il ejecteaza in tine ramai gravida

| BotoshelxXx a răspuns:

Da, dar mai bine foloseste prezervativ sau ia anticonceptionale!