| mIss G a întrebat:

(Multam de raspunsuri)
Dar as mai avea o intrebare.
Prima data cand o faci, daca o faci fara prezervativ si partenerul nu ejaculeaza in tine, poti ramane?

Răspuns Câştigător
| rozalia25 a răspuns:

Da, poti. Tocmai de aceea e mai bine sa nu o faci daca nu ai relatie stabila, care sa poata sa includa in calcul si un bebe. Ca deh... pana si prezervativele se rup, anticonceptionalele iti distrug corpul, iar neejacuatul e degeaba, ca lichid seminal cu spermatozoizi emite de cand se excita.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca poti ramane insarcinata.

| SweetCandy a răspuns:

Da, daca nu folositi prezervativ sau o alta metoda contraceptiva poti ramane oricandstraight face

| elyssa20 a răspuns:

Da se poate in momentul excitatie barbatul elimina un lichid preejeculator care contine si sperma, deci mare grija caci exista posibilitatea.

| bismark65 a răspuns:

Daca nu esti in perioada fertila si el ejaculeaza in alta incapere........NU sau si mai bine in alta tara pentru siguranta

| mugurel021978 a răspuns:

Nu. daca nu ejaculeaza in tine nu o sa ramai gravida.