| Anaïs007 a întrebat:

am si eu o intrebare!
E ceva rau daca imi plac fetele si ma simt atrasa de ele...!?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La o anumita varsta a adolescentei, toate ne simtim atrase de fete, dar asta nu inseamna ca toate devenim si lesbience, este doar o atractie spre cineva cu care simti ca te-ai intelege bine, o prietena si atat.
Se intampla si baietilor, de aceea isi fac prieteni baieti.

| mihai69 a răspuns:

Nu, de ce ar fi ceva rău?!?

| Eduard196 a răspuns:

Sa stii ca este. noi am fost facuti sa fim atrasi de sexul opus si orice abatere de la regula inseamna o dereglare. poti gasi pe google "speranta si vindecare pentru homosexuali. daca ai problema asta ei te pot ajuta. eu nu pot sa fac mai mult de atat. imi pare rau

| Ela05 a răspuns:

Nu este nimic rău în asta. Dacă te atrag și băieți ești bisexuală, dacă te atrag doar fetele ești lesbiană. În nici unul dintre cazuri nu este nimic rău. Este orientarea ta sexuală și nu privește pe nimeni. Cu toate că trăim într-o societate care nu știe să respecte asta, dar nu ar trebui să te intereseze părerea altora atâta timp cât tu te simți bine.

| Daniel_Pătru_1990 a răspuns:

Da, e oribil

| Robert222Robert a răspuns:

Daca esti fata nu este ceva rau atat timp cat esti atrasa si de baieti. Se numeste ca esti bisexuala dar multe persoane considera fetele care intretin relatii sexuale cu alte fete ce sexy. Eu sunt baiat si majoritatea baietilor pe care ii stiu, inclusiv eu, credem ca asta e super "hot" si ca ne ar placea sa vedem asa ceva chiar si cu prietena (iubita) noastra.

Sper ca te am ajutat.