| Suki111 a întrebat:

Buna, am o problema.
Sunt fata (20 de ani) si de la 14 ani am realizat ca imi plac si fetele.
Acum de curând am realizat ca eu, ma simt atrasa doar fizic (uneori) de baieti si ca nu pot sa fiu si sentimentala cu ei. Cu fetele ma simt atrasa si fizic si la nivel sentimental.
Credeti ca imi plac doar fetele?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatiile de prietenie cu fetele sunt perfect normale la toate varstele, fiindca asa se leaga prieteniile intre fete!
Dupa cum vad, tu nu prea stii de ce esti atrasa fizic si mai ales de cine anume... deci lasa totul in asteptarea pana te convingi pe real, dupa ce vei avea sex de cel putin 10 ori atat cu fete cat si cu baieti, ca sa stii daca esti lesbi sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ești atrasă de băieți când vei face sex cu unul nu vei avea plăcere.

| anonim23091001 a răspuns:

Da, cred ca acum iti plac doar fetele si cel mai probabil ai fost ranita sau dezamagita de baieti incat acum esti atrasa doar fizic de ei, iar de fete esti atrasa in ambele sensuri.