| Blue17 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Intr-o seara am dansat cu un tip care parea ca ma place si era tandru...cam cu tot tacamul. Apoi am vorbit prin mesaje, mess, apeluri si nu stiu ce s-a intamplat ca nu am raspunde sau vorbeste cu mine?
Ma ajutati?
Normal ca dau si fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Alexandra_2116 a răspuns:

Daca este cu adevarat interesant urmeaza sa te caute din nou si probabil are si un motiv pentru care nu ti-a raspuns! totul e sa ai rabdare, lucrurile bune se intampla cand te astepti mai putin! Baftawinking

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate are probleme sau nu mai e interesat de tine!

Intreaba-l cand revine, intreaba-i amicii, etc!

| Any a răspuns:

Din punctul meu de vedere incearca sa treci mai departe deoarece doar ti s-a parut ca te place.Nu merita sa iti bati capul cu el pentru ca esti destu de frumoasa si desteapta ca sa iti gasesti unul potrivit tie.Bafta!

| TormentOfSins a răspuns:

Daca si cu parca e doar in capul tau realitatea poate fi alta.

Veze-ti de viata ta si daca te suna te poti gandi mai departe la ce si cum. In momentul in care te va suna vei sti ce sa faci.

Succes!

| sherlynjb a răspuns:

Poate avea diferite motive insa nu stiu care e acela cel mai probabil nu a avut timp.asa patesc si eu de ff multe ori sau trece prin niste stari in care vre sa fie singurhappy nu te ingrijora va da el un semn de viata pana la urmawinking