| Anonim_9436 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, m-am jucat cu degetul, dar nu am avut relatii sexuale cu vreun baiat, risc sa raman gravida?worried

Răspuns Câştigător
| Dakota a răspuns:

Pai daca nu ai avut nici o relatie sex-uala nu ai cum sa ramai gravida.
Poti sa ai increderehappy

13 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Dragut.Nu,nu poti ramane.

| alexutza003 a răspuns:

Nu,nu poti! cu degetu nu poti

Răspuns utilizator avertizat
| cOnTexT a răspuns:

Sustin campania cu limita de varsta la creearea unui cont!

| stef87 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata atat timp cat pe degetul tau nu erau spermatozoizi http://www.sarcina-nasterea.ro/......-ovul.html
Mare grija necunoscatoarelor: poti ramane gravida si daca partenerul nu ejaculeaza, intr-adevar sunt sanse foarte mici, dar sunt!
P.s.: Nu barbatul a fost creat femeii, ci femeia barbatului;)

| ciresicaSiatat a răspuns:

Doamne cum poti sa pui asemenea intrebare?! sa te informezi nu ai auzit? exista atatea surse, de ce nu pui mana sa cauti sa citesti ceva despre subiectul asta? poate apoi nu mai vi sa pui astfel de intrebari

| leoaica_1036 a răspuns:

Cine/ ce te-a invatat sa te joci nu te-a invatat ca nu ramai insarcinata?

| Michael6996 a răspuns:

Ce mai puneti intrebari stupide daca nu ai avut relatii sexuale si nu a ejacut atunci nu ai nici o treba cu sarcina.

| Moonster a răspuns:

Nuuu

| alandala a răspuns:

Da, risti. Va iesi un copil jumate om, jumate deget. (sper ca ai inteles ce am vrut sa zic)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare:CATI ANI AI? nu draga mea nu esti insarcinata, daca neam putea lasa insarcinate singure la ce a mai facut dzeu baietiihee heeesti culmea sati linistita ca nu estiwinking

| Madaaa_3897 a răspuns:

Domneeee cum dracu sa ramai gravidaaaaarolling on the floor

| geo28 a răspuns:

Niciodata nu se intampla asa ceva.nu ramai asa usor, stai linistita