| copilashu a întrebat:

am si eu o intrebare.pe 21 am facut neprotejat si a terminat in mine. mi am facut testul la 7 zile, a iesit negativ, iar astazi mi-a si venit ciclul.pe 4 trebuia sa-mi vina adica azi. e posibil sa fiu gravida?sad

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Daca a terminat in tine evident! Sunt sanse mari...
Vezi daca iti cresc sanii si iti devin moi dupa 2 saptamani fa-ti teste!

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Daca ti-a venit menstuatia, categoric nu sunt sanse sa fii insarcinata, stai linistita, si data viitoare protejeaza-te. Succes!:*

| z1zzu a răspuns:

Daca ai avut ciclu ...gata esti in afara pericolului dea a fi gravida happy