| ana_6336 a întrebat:

Buna happy am si eu o intrebare happy poti sa stergi ca sa nu vada nimeni c ai cautat pe google?straight face daca da cum? raised eyebrows

9 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Ccleaner de la http://www.piriform.com/

| BruneTTe a răspuns:

Start - Control Panel - Internet Options - [ esti in General ] selectezi Delete browsing history on exit - Detele [ selectezi toate ] si mai o data Delete
si gataaahee hee

| Gabitsza a răspuns:

Dai la history
apoi la show all history. le selectezi si le stergi
funda? big grin

| girllll a răspuns:

Dai la istoric-arata tot istoricul si selectezi ce vrei sa stergiwinking'

| RwoarrxKandii a răspuns:

Daca ai mozila te duci la history >> show all history >> today >> organize >> select all apoi click dreapta si dai pe deletewinking

| ForgottenNobody a răspuns:

Poti sterge...
Iata cum:
dai click acolo unde cauti ceva, iti vor aparea cautarile efectuate alta data... tii mouseul intreptat spre cautarile de mai de mult si apoi tii apasat pe tasta 'delete'.
se vor sterge toate.

| DexTer a răspuns:

Daca ai Firefox inainte sa cautzi ceva dai la unelte si la Incepe navigare fara urme ( sau apasa CTRL + SHIFT + P )... iar dupa ce ai termonat mai apasa o data sau iesi din firefox
Succes big grin

| chrys a răspuns:

Da, clear history.

| Sakura_9995 a răspuns:

rolling on the floor Ce intrebare...oh go on